haskuka thotë se decertifikimi i berishës është padrejtësi

Miftari: Sigal Prishtina do të jetë pjesë e Ligës Ballkanike edh

mytaher haskuka, kandidati i vetëvendosjes për kryetar të prizrenit në zgjedhjet lokale të 22 tetorit, ka thënë se vendimi i kqz-së për decertifikim të kandidatit të nismës, zafir beris

2017-09-13 05:52:51  

haskuka i bindur që do të fitojë në prizren

Miftari: Sigal Prishtina do të jetë pjesë e Ligës Ballkanike edh

mytaher haskuka, kandidati i vetëvendosjes për kryetar të prizrenit në zgjedhjet lokale, është shprehur i bindur se ai do të udhëheqë këtë qytet pas zgjedhjeve të 22 tetorit. haskuka n

2017-09-13 05:41:36  

haradinaj: banorët e shipitullës do të dislokohen sipas modelit të hades

Miftari: Sigal Prishtina do të jetë pjesë e Ligës Ballkanike edh

kryeministri ramush haradinaj tha se është arritur marrëveshja që banorët e shipitullës të dislokohen nga shtëpitë e tyre dhe që nga sonte ka rifilluar të punojë eskavatori i kek-ut, ak

2017-09-13 05:41:14  

shumica e rinisë serbe në veri kundër hapjes së urës në mitrovicë

Miftari: Sigal Prishtina do të jetë pjesë e Ligës Ballkanike edh

hulumtimi që e ka bërë qendra për zgjidhje alternative të kontesteve tregon se vetëm 12 për qind e të rinjve serbë nga veriu mendon se ura kryesore në lumin ibër duhet të hapet për

2017-09-13 05:31:35  

bërnabiq: lista srpska e ruan serbinë në kosovë

Miftari: Sigal Prishtina do të jetë pjesë e Ligës Ballkanike edh

kryeministrja e serbisë ana bërnabiq ka thënë se lista srpska ka përkrahjen pa rezervë të qeverisë së saj dhe se vendimi i listës për të hyrë në qeverinë e kosovës &

2017-09-13 05:20:02  

një i vrarë, tre të plagosur në një shkollë në shba

Miftari: Sigal Prishtina do të jetë pjesë e Ligës Ballkanike edh

nga të shtënat që kanë ndodhur sot në shkollën e mesme në jug të qytetit të spokejn, në shtetin e washingtonit, një person ka humbur jetën dhe së paku tre të tjerë jan

2017-09-13 05:08:25  

kp: arrestime për spiunazh në republikën e kosovës

Miftari: Sigal Prishtina do të jetë pjesë e Ligës Ballkanike edh

burime anonime nga policia e kosovës njoftojnë se gjatë ditës së sotme dhe në orët e mbrëmjes, është zhvilluar një operacion i gjerë dhe është gjetur material, në të

2017-09-13 05:00:15  

konfiskohen 20 tonë mish me afat të skaduar që importohej nga belgjika

Miftari: Sigal Prishtina do të jetë pjesë e Ligës Ballkanike edh

për të dytën herë brenda një periudhe të shkurtër është tentuar që të futet mish me afat të skaduar nga belgjika në kosovë, raporton ktv . në pikën kufitare në

2017-09-13 04:58:56  

avionët rusë në serbi deri në fund të vitit

Miftari: Sigal Prishtina do të jetë pjesë e Ligës Ballkanike edh

gjashtë avionë mig-29 , të rimontuar, të ngjyrosur e të pajisur për ushtrinë e serbisë nga rusia do të shkojnë në serbi deri në fund të vitit, transmeton koha.net. kështu ka

2017-09-13 04:56:30  

shskuk: 116 raste të dyshuara për helmim kërkojnë ndihmë në spitalin e mitrovicës

Miftari: Sigal Prishtina do të jetë pjesë e Ligës Ballkanike edh

zyra e drejtorit të përgjithshëm e shskuk-së ka pranuar një informatë nga spitali i përgjithshëm i mitrovicës, "dr. sami haxhibeqiri", sipas të cilës, sot nga ora 11:30, kanë fi

2017-09-13 04:54:46  

ronaldo thyen një rekord në “champions”

Miftari: Sigal Prishtina do të jetë pjesë e Ligës Ballkanike edh

ylli i real madridit, cristiano ronaldo, ka nisur me rekorde sezonin e ri të ligës së kampionëve. me golin e shënuar nga penaltia ndaj apoel-it, ronaldo tani numëron 12 gola nga pika e bardhë në “ch

2017-09-13 04:53:45  

veturat e ‘çmendura’ të prezantuara në “frankfurt 2017”

Miftari: Sigal Prishtina do të jetë pjesë e Ligës Ballkanike edh

pas pritjeve të mëdha e ekstravagancës së madhe, panairi i veturave “frankfurt 2017” ka bërë një punë të mirë në prezantimin e veturave. në këtë panair u shfaq

2017-09-13 04:52:27  

lipa publikon datat e koncerteve

Miftari: Sigal Prishtina do të jetë pjesë e Ligës Ballkanike edh

dua lipa i ka publikuar tashmë datat e koncerteve të turneut të saj, me titull “dua lipa: the self-titled tour”. turneu ka për qëllim promovimin e albumit debutues të këngëtares, dhe do ta d&#

2017-09-13 04:42:02  

tottenhami mposht dortmundin

Miftari: Sigal Prishtina do të jetë pjesë e Ligës Ballkanike edh

tottenhami ka mposhtur dortmundin në ndeshjen e parë të grupit h në ligën e kampionëve. londinezët fituan me rezultat 3 me 1. harry kane shënoi dy herë, ndërsa goli tjetër i tottenhamit u

2017-09-13 04:38:33  

liverpooli e sevilla ndahen baras

Miftari: Sigal Prishtina do të jetë pjesë e Ligës Ballkanike edh

liverpooli dhe sevilla kanë barazuar në ndeshjen e parë të grupit e në ligën e kampionëve. ekipet barazuan me rezultat 2 me 2. ben yedder kaloi sevillën në epërsi në fillim të takimit

2017-09-13 04:38:13  

ronaldo udhëheq kampionin në fitoren e parë në “champions”

Miftari: Sigal Prishtina do të jetë pjesë e Ligës Ballkanike edh

cristiano ronaldo ka realizuar dy gola për të udhëhequr real madridin në drejt fitores së parë në sezonin e ri të ligës së kampionëve. kampioni evropian fitoi 3 me 0 ndaj apoel-it. ronaldo

2017-09-13 04:37:41  

city nis me fitore bindëse sezonin e ri të ligës së kampionëve

Miftari: Sigal Prishtina do të jetë pjesë e Ligës Ballkanike edh

manchester city e ka nisur me fitore bindëse sezonin e ri të ligës së kampionëve. ekipi i pep guardiolas fitoi 0 me 4 si mysafir i feyenoordit. john stones realizoi dy herë, ndërsa nga një gol shënu

2017-09-13 04:36:11  

si mendon për kosovën patriarku rus kiril

Miftari: Sigal Prishtina do të jetë pjesë e Ligës Ballkanike edh

"kosova është vend i shenjtë, vend i martirizuar, i betimit dhe ajo gjithmonë do ta ruajë kujtimin për të gjithë ata që kanë pësuar atje”, ka thënë patriarku rus kiril, t

2017-09-13 04:34:29  

thaçi kërkon rol aktiv të shba-së në dialogun kosovë – serbi

Miftari: Sigal Prishtina do të jetë pjesë e Ligës Ballkanike edh

presidenti i kosovës, hashim thaçi, për zërin a amerikës ka folur për perspektivën e bisedimeve mes kosovës dhe serbisë dhe për çështjen e kufirit të kosovës me malin e z

2017-09-13 04:32:11  

中国古代文学 Global world news developer online documents developer online toolset Global E-commerce Global world images