giz dhe ick krijojnë vende të reja të punës për të rinjtë në kosovë

Lirenti.com-Teknologji & Argëtim! FAQ

imazhi: https://i.imgur.com/vtdqvjt.jpg agjencioni gjerman për bashkëpunim ndërkombëtar “deutsche gesellschaft für internationale zusammenarbeit...

2017-09-05 07:18:34  

fotot e dasmës, industri fitimprurëse në kinë

Lirenti.com-Teknologji & Argëtim! FAQ

imazhi: http://top-channel.tv/foto/lajme/1503652634kine.jpg *është një ditë e ngjeshur për studiot 24-orëshe të fotografive të dasmave në pekin...

2017-08-26 10:33:44  

fotot e dasmës, industri fitimprurëse në kinë

Lirenti.com-Teknologji & Argëtim! FAQ

imazhi: http://top-channel.tv/foto/lajme/1503652634kine.jpg *është një ditë e ngjeshur për studiot 24-orëshe të fotografive të dasmave në pekin...

2017-08-26 10:33:44  

fotot e dasmës, industri fitimprurëse në kinë

Lirenti.com-Teknologji & Argëtim! FAQ

imazhi: http://top-channel.tv/foto/lajme/1503652634kine.jpg *është një ditë e ngjeshur për studiot 24-orëshe të fotografive të dasmave në pekin...

2017-08-26 10:33:44  

fotot e dasmës, industri fitimprurëse në kinë

Lirenti.com-Teknologji & Argëtim! FAQ

imazhi: http://top-channel.tv/foto/lajme/1503652634kine.jpg *është një ditë e ngjeshur për studiot 24-orëshe të fotografive të dasmave në pekin...

2017-08-26 10:33:44  

google chrome vjen me një tipar shumë të dobishëm

Lirenti.com-Teknologji & Argëtim! FAQ

imazhi: https://www.newsient.com/wp-content/uploads/2017/06/chrome-ad-blocker-vs-mozilla-tracking-protection.jpg ekipi i zhvillimit prapa google...

2017-08-26 10:32:05  

google chrome vjen me një tipar shumë të dobishëm

Lirenti.com-Teknologji & Argëtim! FAQ

imazhi: https://www.newsient.com/wp-content/uploads/2017/06/chrome-ad-blocker-vs-mozilla-tracking-protection.jpg ekipi i zhvillimit prapa google...

2017-08-26 10:32:05  

google chrome vjen me një tipar shumë të dobishëm

Lirenti.com-Teknologji & Argëtim! FAQ

imazhi: https://www.newsient.com/wp-content/uploads/2017/06/chrome-ad-blocker-vs-mozilla-tracking-protection.jpg ekipi i zhvillimit prapa google...

2017-08-26 10:32:05  

google chrome vjen me një tipar shumë të dobishëm

Lirenti.com-Teknologji & Argëtim! FAQ

imazhi: https://www.newsient.com/wp-content/uploads/2017/06/chrome-ad-blocker-vs-mozilla-tracking-protection.jpg ekipi i zhvillimit prapa google...

2017-08-26 10:32:05  

kes e pranoi planin e rishikuar operues me programe dhe masa për punësim

Argëtim | Tetova Sot

plani i rishikuar operues për programe aktive dhe masa për punësim dhe shërbime të tregut të punës për vitin 2017, u shqyrtua dhe u pranua në seancën e sotme të këshillit ekonomik social të cilin e kryesoi ministrja e punës dhe politikës sociale

2017-08-24 07:47:47  

më pak punë për punëtorët ndërtimorë nga maqedonia në vendet e huaja

Argëtim | Tetova Sot

 kompanitë ndërtimore në gjashtë muajt e parë të vitit kanë kontraktuar për 13,9 për qind më pak punë në vendet e huaja në krahasim me gjysmën e parë të vitit të kaluar. sipas të dhënave të publikuara të entit shtetëror për statistikë, prej jana

2017-08-24 07:27:00  

në hekurudhë është ulur numri i udhëtarëve, është rritur qarkullimi i mallrave

Argëtim | Tetova Sot

në transportin për udhëtim në tremujorin e dytë të këtij vitit në krahasim me këtë periudhë nga vitit i kaluar është shënuar rritje e numrit të udhëtarëve për 13,6 për qind. sipas të dhënave të publikuara të entit shtetëror për statistikë në tra

2017-08-24 07:22:42  

dieta më e kërkuar e 2017-ës. minus 7 kg në 7 ditë

Argëtim | Tetova Sot

nga gama e dietave, më e suksesshmja dhe më e kërkuara për këtë vit është dieta e hartuar nga ‘general motors’. kjo dietë u zhvillua nga kjo kompani gjatë viteve 1980 për të forcuar shëndetin e punonjësve të saj. por në vitin 2017, dieta e ‘gene

2017-08-24 07:20:21  

pa ish-të dashurin pas shumë kohësh, reagimi i saj “çudit” të pranishmit (video)

Argëtim | Tetova Sot

marina abramovic, një moderatore e njohur, prezanton histori të veçanta në emisionin e saj. e veçanta e emisionit është se të ftuarit “flasin” vetëm me shikime me njëri-tjetrin. këtë radhë ajo kishte të ftuar dy ish-të dashur që kishin patur një

2017-08-24 07:16:51  

çka i kërkoi kadri veseli ilir dedës? (foto)

Argëtim | Tetova Sot

pas përfundimit të seancës së kuvendit të kosovës, ku koalicioni pan nuk i kishte numrat për ta zgjedhur kadri veselin kryeparlamentar, ky i fundit i është ofruar deputetit të “alternativës”, ilir deda. fotoreporteri i “zërit” driton bublaku ka

2017-08-24 07:14:44  

sekretari i mbrojtjes i shba-së: rusia po tenton që me forcë t’i ndryshojë kufijtë ndërkombëtarë

Argëtim | Tetova Sot

sekretari i mbrojtjes i shba-së, jim mattis, ka thënë sot gjatë një vizite në ukrainë se uashingtoni do të vazhdojë t’i bëjë presion rusisë për, siç ka thënë, sjelljen e saj agresive, por nuk premtoi se do t’i ofrojë kievit armë vdekjeprurëse. m

2017-08-24 07:11:10  

taravari në takim me drejtoreshën e gjinekologjisë për rastin e vdekjes së foshnjave të porsalindura

Argëtim | Tetova Sot

ministri i shëndetësisë arben taravari, sot u takua me drejtoreshën e klinikës për gjinekologji dhe obstetrikë, viktorija jovanovska, me qëllim që të rishikohet rasti me tri foshnjat e vdekura. gjatë takimit nga ana e drejtoreshës, si dhe nga ud

2017-08-24 07:09:26  

babai i messit ka filluar bisedimet me city-in

Argëtim | Tetova Sot

jorge, babai i lionel messit, ka filluar bisedimet me manchester city-in, rreth një kalimi të mundshëm të djalit të tij nga barcelona në vitin e ardhshëm, shkruan sun. messi pritej që të nënshkruante kontratën e re me barcelonën që do ta mbante

2017-08-24 07:02:36  

zbulohet një kontenier i mbushur plot me kanabis në fushë krujë, arrestohet pronari (video)

Argëtim | Tetova Sot

policia e durrësit ka zhvilluar operacionin e koduar “kontenieri”, falë të cilit ka sekuestruar 89 kg kanabis dhe ka arrestuar një fermer nga fushë kruja. specialistët e seksionit për hetimin e narkotikëve në drejtorinë vendore të policisë durrë

2017-08-24 07:00:12  

berzah bejtullahu, kandidat potencial i bdi-së në komunën e bogovinës

Argëtim | Tetova Sot

derisa po ofrohet afati për dorëzimin e kandidaturave për kryetar komune në kshz për zgjedhjet lokale të 15 tetorit, po shtohen edhe zërat për kandidimet e mundshme. në komunën e bogovinës e cila prej 3 mandatesh po drejtohet nga bdi, kjo e fund

2017-08-24 06:59:33  

中国古代文学 Global world news developer online documents developer online toolset Global E-commerce Global world images