Šokující detaily boje Kvitové s lupičem: Šlo jí o život, měla nůž pod krkem! - iSport.cz

Sport – Zprávy Google

iSport.czŠokující detaily boje Kvitové s lupičem: Šlo jí o život, měla nůž pod krkem!iSport.czTenistka Petra Kvitová prožila opravdu děsivé ráno. Detaily prostějovského přepadení v jejím bytě jsou šokující, šlo jí o holý život! FOTO: Blesk - Pave

2016-12-21 04:02:13

Tři body a další zápis do historie! Jágr srovnal krok s Messierem - Sport.cz

Sport.czTři body a další zápis do historie! Jágr srovnal krok s MessieremSport.czJe srovnáno! Zažil velký večer. Jaromír Jágr asistoval u tří gólů Floridy při souboji s Buffalem. Dotáhl se na jinou legendu NHL, už také má 1887 bodů jako Mark Mess

2016-12-21 03:55:08

Litvínov rozhodl derby s Chomutov v prodloužení - ceskatelevize.cz/ct24

ceskatelevize.cz/ct24Litvínov rozhodl derby s Chomutov v prodlouženíceskatelevize.cz/ct24Litvínov - Litvínovští hokejisté slaví cenné dva body z derby s Chomutovem. O osudu utkání rozhodl v prodloužení obránce Karel Pilař, který stanovil konečný

2016-12-20 21:04:34

Olomouc prolomila výhrou v Karlových Varech neúspěchy venku - iSport.cz

Olomoucký deníkOlomouc prolomila výhrou v Karlových Varech neúspěchy venkuiSport.czHokejisté Olomouce vyhráli v 30. kole extraligy na ledě posledních Karlových Varů 3:2 v prodloužení a dočkali se venku úspěchu po devíti prohrách za sebou. Ztratil

2016-12-20 20:56:48

Zkrat Svobody, neuznaný gól Komety. A Lev pak trefil Plzni dva body - iDNES.cz

iDNES.czZkrat Svobody, neuznaný gól Komety. A Lev pak trefil Plzni dva bodyiDNES.czZ prodloužení zápasu 30. kola hokejové extraligy mezi Plzní a Brnem uběhlo 83 vteřin. Moment předtím naskočil domácí útočník Lev z trestné lavice a převzal dlouhou