по 24 часа потрага: пронајден 16-годишниот лука божиновски

kristina

16-годишниот лука божиновски кој вчера беше пријавен за исчезнат, е пронајден жив и здрав, информираат неговите пријатели и семејство. „ви благодарам на сите. после 24 часа потрага, лука е пронајден. фала му на бога е добар, исплашен доста но ќе

2017-08-04 08:14:17  

по 24 часа потрага: пронајден 16-годишниот лука божиновски

kristina

16-годишниот лука божиновски кој вчера беше пријавен за исчезнат, е пронајден жив и здрав, информираат неговите пријатели и семејство. „ви благодарам на сите. после 24 часа потрага, лука е пронајден. фала му на бога е добар, исплашен доста но ќе

2017-08-04 08:14:17  

фотографии од 1997-ма година: младата софија вергара позира топлес

kristina

софија вергара се фотографираше гола за најновото издание на „women’s health“, а по се изгледа позирањето топлес не е проблем за убавата колумбијка. светските медиуми денеска ги објавија топлес фотографиите на вергара направени во 1997-ма

2017-08-04 08:04:04  

фотографии од 1997-ма година: младата софија вергара позира топлес

kristina

софија вергара се фотографираше гола за најновото издание на „women’s health“, а по се изгледа позирањето топлес не е проблем за убавата колумбијка. светските медиуми денеска ги објавија топлес фотографиите на вергара направени во 1997-ма

2017-08-04 08:04:04  

бремената девојка на роналдо во танга бикини

kristina

џорџина родригез е во петиот месец од бременоста, а со славниот фудбалер го очекува првото дете. роналдо кој е татко на три деца со нетрпение ја очекува втората ќерка која ќе пристигне пред крајот на оваа година. 23-годишната џорџина моментално

2017-08-04 07:48:20  

бремената девојка на роналдо во танга бикини

kristina

џорџина родригез е во петиот месец од бременоста, а со славниот фудбалер го очекува првото дете. роналдо кој е татко на три деца со нетрпение ја очекува втората ќерка која ќе пристигне пред крајот на оваа година. 23-годишната џорџина моментално

2017-08-04 07:48:20  

првиот подарок за наташа беквалац по веста за бременоста

kristina

наташа беквалац и нејзиниот дечко лука лазукиќ во следната пролета ќе станат родители! српските медиуми веќе на големо пишуваат дека убавата пејачка е во вториот месец од бременоста. „наташа е бремена и среќа поради тоа, но планот и беше барем у

2017-08-04 07:38:43  

првиот подарок за наташа беквалац по веста за бременоста

kristina

наташа беквалац и нејзиниот дечко лука лазукиќ во следната пролета ќе станат родители! српските медиуми веќе на големо пишуваат дека убавата пејачка е во вториот месец од бременоста. „наташа е бремена и среќа поради тоа, но планот и беше барем у

2017-08-04 07:38:43  

јана бурческа го откри полот и името на бебето во емисијата „подводно“

kristina

јана бурческа оваа година ја претставуваше македонија на евровизија каде акцентот буквално беше ставен на нејзиниот приватен живот. одличната „dance alone“ беше „засенета“ од евровизискиот спот со кој јана објави дека е бремена. изненадувањата н

2017-08-04 05:11:38  

јана бурческа го откри полот и името на бебето во емисијата „подводно“

kristina

јана бурческа оваа година ја претставуваше македонија на евровизија каде акцентот буквално беше ставен на нејзиниот приватен живот. одличната „dance alone“ беше „засенета“ од евровизискиот спот со кој јана објави дека е бремена. изненадувањата н

2017-08-04 05:11:38  

топлес сончање: рита ора едвај ги задржа голите гради

kristina

рита ора никогаш немала проблем да го покаже своето тело без разлика дали станува збор за бикини или провокативни комбинации. но, пејачката овој пат отиде чекор подалеку и се сончаше топлес. рита летува на јамајка каде се појави во црвено минија

2017-08-04 03:53:51  

топлес сончање: рита ора едвај ги задржа голите гради

kristina

рита ора никогаш немала проблем да го покаже своето тело без разлика дали станува збор за бикини или провокативни комбинации. но, пејачката овој пат отиде чекор подалеку и се сончаше топлес. рита летува на јамајка каде се појави во црвено минија

2017-08-04 03:53:51  

татина ќерка: бредли купер на прошетка со малата леа

kristina

изминативе месеци папараците неколку пати успеаа да ја видат ирина шајк на прошетка со својата ќерка леа. но, тоа го прави и тато бредли купер, кој за прв пат беше фотографиран сам во друштво на ќерката. актерот беше забележан на прошетка во лос

2017-08-04 03:48:29  

татина ќерка: бредли купер на прошетка со малата леа

kristina

изминативе месеци папараците неколку пати успеаа да ја видат ирина шајк на прошетка со својата ќерка леа. но, тоа го прави и тато бредли купер, кој за прв пат беше фотографиран сам во друштво на ќерката. актерот беше забележан на прошетка во лос

2017-08-04 03:48:29  

ја задржа насмевката на лицето: бела хадид падна по скали!

kristina

бела хадид се појави на роденденската забава на нејзин пријател во ресторанот „cipriani“ во њујорк, каде при излегувањето доживеа мала незгода. папараците не уморно ја фотографираа додека се симнуваше по скалите, кога во еден момент моделот се л

2017-08-04 03:33:07  

ја задржа насмевката на лицето: бела хадид падна по скали!

kristina

бела хадид се појави на роденденската забава на нејзин пријател во ресторанот „cipriani“ во њујорк, каде при излегувањето доживеа мала незгода. папараците не уморно ја фотографираа додека се симнуваше по скалите, кога во еден момент моделот се л

2017-08-04 03:33:07  

откриено на кого личи ќерката на ана николиќ и раста

kristina

ана николиќ вчера на свет донесе девојче кое со сопругот раста го крстија тара. пејачката се породи некоја недела пред терминот со царски рез, но мајката и бебето се одлично. „ана е многу возбудена. без разлика што е зашеметена од анестезијата,

2017-08-04 03:23:17  

откриено на кого личи ќерката на ана николиќ и раста

kristina

ана николиќ вчера на свет донесе девојче кое со сопругот раста го крстија тара. пејачката се породи некоја недела пред терминот со царски рез, но мајката и бебето се одлично. „ана е многу возбудена. без разлика што е зашеметена од анестезијата,

2017-08-04 03:23:17  

прва средба по 12 години: бред пит и џенифер анистон повторно заедно

kristina

помеѓу нив двајца застана анџелина џоли, а сега кога веќе не е во игра, бред пит и џенифер анистон се подготвени повторно да се сретнат. тоа би била првата средба после 12 години откако ставија крај на нивниот брак. „бред и се извини на џенифер

2017-08-04 03:16:48  

прва средба по 12 години: бред пит и џенифер анистон повторно заедно

kristina

помеѓу нив двајца застана анџелина џоли, а сега кога веќе не е во игра, бред пит и џенифер анистон се подготвени повторно да се сретнат. тоа би била првата средба после 12 години откако ставија крај на нивниот брак. „бред и се извини на џенифер

2017-08-04 03:16:48  

中国古代文学 Global world news developer online documents developer online toolset Global E-commerce Global world images